محل تبلیغات شما
این روزها هند عاشورا شده است

نه خبری از تیترهای درشت رومه است و نه خبری از بنرهای جنجالی.
امروز، تنها کرونا ست که اهمیت دارد.

دنیا در سکوت محض خبری، شاهد ویروس دیگریست، که نه تنها به آدم ها، بلکه به خانه و مغازه و ماشین هم سرایت می‌کند؛ ویروسی که هوشمندتر از کروناست و فقط مسلمانان هندی را می ‌شناسد.

دیروز دولت هند اعتراف کرد در جریان حمله به مسلمانان، 122 خانه، 322 مغازه و 301 خودرو از بین رفته اند و 350 نفر هم زخمی شده‌ اند.
اما آمار کشته ها باز هم در سکوت خبری ناگفته ماند. 

این روزها هند عاشورا شده است؛
نیزه ‌دار با نیزه می‌ زند
و مشعل‌ دار به آتش می ‌کشد.
اما خبری از علمدار نیست.

امروز سکوت جایز نیست؛
حداقل برای امام زمان رسانه باشیم، تا آیندگان نگویند مهدی، زینب هم نداشت.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir

سه دولت نژاد پرست و جنایات هند

مودی اولین مقام هندویی هست که به سرزمین های اشغالی سفر کرده و پای جنایتکارانی چون نتانیاهو را به کشور خود باز کرده است. این رفت و آمدها منجر به چندین قرارداد کشاورزی، هوانوردی، دفاع سایبری وامنیتی شد و آنها را در اسلام هراسی همگراتر از پیش کرد.

حالا از اقدامات دولت نژادپرست مودی می توان به حذف نام و نشان‌های اسلامی از شهرها، لغو خودمختاری کشمیر و خشونت های گسترده علیه مسلمانان اشاره کرد

ترامپ درحالی که رقیب بزرگ اقتصادی اش یعنی چین درگیری ویروس کرونا شده است به هند سفر کرد تا نشان دهد در پی ایجاد توازن اقتصادی است.
این سفر بدون توجه به کشتار اقلیت دویست میلیونی مسلمانان در این کشور صورت گرفت و به نوعی تایید این ت های نژادپرستانه نیز به حساب می آید.

این روزها که نارندامودی زیر فشار افکارعمومی مسلمانان جهان است ترامپ قرارداد فروش تجهیزات نظامی به هند به ارزش 3 میلیارد دلار را اعلام کرده تا پشتوانه خوبی برای ماشین سرکوب و نسل کشی مسلمانان باشد.

وزیر کشور دولت نژادپرست هند ضمن دفاع از اقدام نظامیان این کشور تاکید کرد:
"ما مسیرآمریکا و اسرائیل را ادامه خواهیم داد."

خدا لعنتشون کنه. ان شالله نابودیشون . مسلمانان در جهان آرامش ندارند از دستشون

یکبار عراق، یکبار سوریه، لبنان، افغانستان، هند، یمن، غزه و.

دانلود دو نماهنگ زیبا در وصف پیامبر اکرم ص، امام رضا ع، امام حسن ع

قبولم کن من آداب زیارت را نمی‌دانم

دانلود مستند من یک کاتولیک هستم

مسلمانان ,هند ,خبری ,هم ,کشور ,سفر ,خبری از ,این روزها ,است این ,این کشور ,مسلمانان در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

منتظران ظهور من و نـوشته هایم terpgalunglars رادیو معرفی جدیدترین قراردادهای هوشمند مطلب دیجیتال پایگاه اطلاع رسانی ظهور سایت رسمی شهر ایردموسی tripefibmii مکس نیوز پورتال جامع شامل خبر، سرگرمی،