محل تبلیغات شما

مراقب حیله ها و دروغ  و فریب های شبکه های فارسی زبان منافق مثل من و تو، بی بی سی فارسی  و. و اخبار دروغ بعضی فضاهای مجازی باشیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا:

فایل صوتی منتسب به معاون وزیر بهداشت در فضای مجازی مربوط به ایشان نیست

فایل صوتی منتسب به معاون وزیر بهداشت در فضای مجازی مربوط به ایشان نیست

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات نیروی انتظامی گفت: فایل صوتی منتشر شده در شبکه های مجازی منتسب به ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارتباطی به ایشان نداشته و صحت آن تکذیب می شود.

سرهنگ سید احمد خسروی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ضمن تکذیب فایل منتشرشده، اظهار داشت: فایل صوتی منتشر شده پس از طی کردن آزمایشات مختلف فنی توسط کارشناسان پلیس فتا مشخص شد این فایل صوتی ساختگی و هیچگونه ارتباطی با معاون وزیر بهداشت ندارد.

وی تصریح کرد: سایت رسمی پلیس فتا و پایگاه اطلاع رسانی ناجا تنها منبع و مرجع اطلاع رسانی بوده و با توجه به انتشار برخی شایعات در شرایط فعلی در فضای مجازی از هموطنان می خواهیم برای کسب اخبار و اطلاعات دقیق با مراجعه به سامانه های یادشده کسب اطلاعات کرده و توجهی به شایعات نکنند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی تاکید کرد: هم اکنون اقدامات لازم برای بررسی و شناسایی عامل یا عوامل انتشارفایل یادشده در دست اقدام بوده و با عوامل ساخت و انتشار آن در فضای مجازی برخورد خواهد شد.

خبرگزاری ایرنا: www.irna.ir/news/83693669

دانلود دو نماهنگ زیبا در وصف پیامبر اکرم ص، امام رضا ع، امام حسن ع

قبولم کن من آداب زیارت را نمی‌دانم

دانلود مستند من یک کاتولیک هستم

فایل ,مجازی ,صوتی ,رسانی ,اطلاع ,معاون ,فایل صوتی ,اطلاع رسانی ,معاون وزیر ,فضای مجازی ,در فضای ,مرکز اطلاع رسانی ,فضای مجازی مربوط

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

i-love-winx اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها جنگل سحر آمیز مــَـن یـآ مــَن siocamonla شب شکن2 Maglie Calcio online con a prezzi convenienti ثبت شرکت خاص - ثبت شرکت مسئولیت محدود کلنیک تیروئید دکتر امینی فوق تخصص بیماریهای غدد و تیروئید قلب آتشین من