محل تبلیغات شما
پویش همگانی چلّه قرائت دعای فرج

اطلاعیه بسیار مهم موسسه مصاف

پویش همگانی چلّه قرائت دعای فرج

لطفاً تا میتونید این پیام رو منتشر کنید

بیماری، سیل، جنگ، زله. زمین و زمان مضطر شدن. دیگه هیچ چیزی سَرِ جاش نیست. تنها امیدمون واسه رهایی از این اوضاع، ظهورِ منجی از طرف خداست.

خودِ حضرت بارها فرمودن: برای تعجیل در فرج دعا کنید، که این دعا، فرج و گشایش برای شماست» (احتجاج، ج 2)
حالا وقتشه دست به دعا برداریم و از خدا بخوایم، باقی مانده ‌ی دوران غیبت رو بر ما ببخشه

قرار ما: از امروز سه شنبه 20 اسفند (همزمان با شام شهادت حضرت زینب) ساعت 22 شب، قرائت همگانی دعای فرج (الهی عظم البلاء) به مدت 40 شب به نیت تعجیل در فرج و رفع گرفتاری از مسلمین

امام مهدی فرمود: به دوستان و شیعیانم بگویید خدا را به حق عمه ام زینب قسم دهند که فرج مرا نزدیک گرداند. (شیفتگان حضرت مهدی ج1 ص251)

خواهشا تا میتوانید این پیام را نشر حداکثری کنید. اوضاع جهان از این بدتر میشود، بهتر نه. فقط اوست که مرهم درد دنیاست. برای آمدنش از هیچ اقدامی کوتاهی نکنیم.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/mahdiaran/post/35199

دانلود دو نماهنگ زیبا در وصف پیامبر اکرم ص، امام رضا ع، امام حسن ع

قبولم کن من آداب زیارت را نمی‌دانم

دانلود مستند من یک کاتولیک هستم

فرج ,قرائت ,همگانی ,دعای ,حضرت ,خدا ,دعای فرج ,قرائت دعای ,چلّه قرائت ,فرج و ,از این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موزیک شاهسون آب را گل نكنیم st0ry-of-a-gir طنز * داستان* مطالب آموزشی و ... وبلاگ نمایندگی وحید Charles's life زنده رود باغبادران فیلم ها و ویدیو های ساخت و تولید شهریار جنگل cirikasca