محل تبلیغات شما

بسم رب الشهدا

با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان، با استعانت از خداوند متعال، ثبت نام اولین دوره آموزش مجازی مبانی و مهارت های تربیت کودک بر اساس دیدگاه های استاد پناهیان آغاز شد.

مهلت ثبت نام: 3 الی 10 اردیبهشت ماه 99

زمان برگزاری دوره: از 13 اردیبهشت ماه 99 ( به مدت 12جلسه )

برگزاری دوره در پیام رسان ایتا و تلگرام

هزینه ثبت نام: 96هزار تومان

نحوه برگزاری دوره: برای عزیزان شرکت کننده در دوره، گروهی در پیام رسان ایتا تشکیل میشود و مطالب هر درس به همراه صوت، تصاویر و نمودارها در گروه قرار داده می شود. بعد از هر درس هم مدتی برای پاسخگویی به سوالات توسط استاد در نظر گرفته می شود. 

روز بعد، ضمن مرور مطالب گذشته، درس جدید توسط استاد در گروه قرار داده می شود و به همین صورت تا انتهای دوره. در پایان دوره هم به عزیزانی که تمایل به دریافت مدرک داشته باشند، مدرکی مبنی بر گذراندن این دوره توسط موسسه سخن سدید اعطا می شود. (در این سطح، امتحان نداریم و مدرک در ازای شرکت در دوره اعطا می شود)

با توجه به اینکه برخی از گوشی ها امکان نصب برنامه ایتا را ندارند، همزمان، گروهی نیز در پیام رسان تلگرام ایجاد می شود و تمام مطالب گروه ایتا، در تلگرام هم فوروارد خواهد شد. 

تمام اطلاع رسانی‌های موسسه سخن سدید از طریق کانال‌های موسسه در فضای مجازی، به ویژه پیام رسان ایتا» می‌باشد. به همین جهت حتما بعد از ثبت نام در کانال‌های موسسه در پیام‌ رسانهای (تلگرام، ایتا، سروش، بله، روبیکا و اینستاگرام) با آی دی : @sokhanesadid عضو شوید.

در صورتی که سوالاتی در خصوص مسائل مربوط به دوره دارید، می‌توانید از ادمین‌های معرفی شده در کانال‌های ما در فضای مجازی جویا شوید.

جهت ثبت نام در دوره، باید ابتدا مشخصات خود را از اینجا در سایت ثبت نمایید. بعد از تکمیل ثبت مشخصات، می توانید از قسمت ثبت نام دوره ها» از سربرگ بالای سایت ، اقدام به ثبت نام در دوره نمایید.

بسیار دوره مفیدی هست

بنده به صورت حضوری گذروندم

پیشنهاد میکنم

دانلود دو نماهنگ زیبا در وصف پیامبر اکرم ص، امام رضا ع، امام حسن ع

قبولم کن من آداب زیارت را نمی‌دانم

دانلود مستند من یک کاتولیک هستم

دوره ,ثبت ,های ,استاد ,پیام ,موسسه ,می شود ,ثبت نام ,در پیام ,نام در ,برگزاری دوره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت برند - ثبت برند لاتین pilucatac Antonio's notes دم را غنیمت شمار elenofoth Ernest's game کارآفرینی در یک نگاه aliabdi67@ سبزمارکت poeharddicco نشریه ایران