محل تبلیغات شما
وقتی به دکتر ملحق شدم، متوجه تعدادی موتورسوار شدم که آن جا بودند.تعجب کردم که این ها این جا چه میکنند. بعضی از این ها خلاف کار بودند. به دکتر گفتم: آقای دکتر این ها رو چرا به این جا آوردین؟

دکتر گفت: این جنگ مال همه است، باید همه بیان کمک کنن. نمی تونیم فقط به یه قشر خاص فکر کنیم یا بشینیم این و اونو گزینش کنیم، این ها از پس کارهایی برمیان که بقیه فکرش و هم نمی تونن بکنن

گفتم: اما بعضی از این ها خلافکارن و من حتی خلاف هاشون و هم میدونم

گفت: خیلی خوب، من دیشب این ها رو طوری ساختم که همه رفتن حمام، کله ها رو تیغ انداختن، غسل و توبه کردن و فقط برای شهادت میخوان خدمت کنن

در اوج جنگ و آتش محاصره فقط آن ها بودند که داوطلب شدند آذوقه و مهمات یا سوخت را بردارند و ببرند به آن هایی که باید برسانند.در واقع اگر آن ها نبودند هیچ کس جراتش را نداشت سوار موتور شود و آرپی جی زن ها را بردارد ببرد جلو و بزنند به دل تانک هایی که داشتند جلو می آمدند

کسانی که توی شهر انگشت نما بودند و اگر جایی جمع می شدند، حتما با آن ها برخورد میشد، کارشان به جایی رسید که از همه ما جلو زدند. بیشترشان شهید شدند و بعضی از آن ها با همت دکتر، جذب سپاه شدند البته ناگفته نماند، بعضی از آن ها هم نتوانستند تحمل کنند و برگشتند

راوی: اسماعیل شاه حسینی
کتاب: چمران مظلوم بود، علی اکبری

یاد شهید دکتر مصطفی چمران گرامی

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

دانلود دو نماهنگ زیبا در وصف پیامبر اکرم ص، امام رضا ع، امام حسن ع

قبولم کن من آداب زیارت را نمی‌دانم

دانلود مستند من یک کاتولیک هستم

ها ,دکتر ,بعضی ,بودند ,رو ,فقط ,این ها ,آن ها ,بعضی از ,ها رو ,دکتر مصطفی ,دکتر مصطفی چمران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایان نامه جدید ewimloge مسجد الرضا (ع) زاهدان ارش چت|یک چت| نازچت | چتروم| چت روم Agatha's blog Leone's receptions کتابخانه عمومی شهید رجایی باینگان فروش شمارنده دیجیتال( کانتر ) امرن Omron مامور زندگی خودت باش آشتی ملل IGUKNA